hdpe zwembad

  • Aanmaker
    Onderwerp
  • #10481
    Reageer

    wij zijn ons aan het oriënteren voor een hdpe zwembad van 6x3,5x1,5

    de bedoeling is het meeste zelf te doen, ik zit zelf in de bouw en installatietechniek dus gat graven, vloer storten en aanvullen met gestabiliseerd zand gaan we zelf doen , evenals het installatiewerk.

    ik zoek dus nog een leverancier van een hdpe zwembad. Ik heb al een redelijk scherpe prijsopgaaf van jdl kunststoffen en zwembaden , en we willen nog een prijs opvragen bij Fonteyn.

    weet iemand nog meer leveranciers die puur alleen een zwembad leveren?

    Dan is nog de vraag wat erin moet. We willen in ieder geval een simpele rechte inlooptrap, een hoogwaterskimmer (hoeveel is nodig? ) , inspuiters (hoeveel), verlichting (1 of 2 lampen?) eigenlijk willen we ook een tegenstroominrichting zodat we ook echt kunnen zwemmen (6m lengte lijkt me te kort om baantjes te trekken) en ik heb een prijsopgaaf voor een stp 2200 - 55M3 per uur, iemand hier ervaring mee?

    dan nog de afdekking , wat is daar het beste voor? een elektrisch lammellendek is supermooi maar ook erg duur , zelf zat ik te denken om zelf iets te fabriceren met een schreendoek wat over het bad loopt

    voor ons is het de sport om door slim inkopen en dingen zelf te doen met zo min mogelijk kosten een kwalitatief goed bad te realiseren, dus alle tips zijn welkom

  • Auteur
    Antwoorden
    • zwembadforum.eu
      22 februari 2021 om 11:24 #10502

      Waarom zoek je een bedrijf die alleen de bak leveren? Complete bouwers zijn vaak ook wel bereid een deel van hun assortiment te leveren neem ik aan.



      Maurice van den Heuvel is eigenaar van Bouwzelfjezwembad.nl. Founder van dit forum en al 30 jaar leverancier van zwembaden en accessoires.
      Nieuwsgierig? Bekijk mijn mini-cursussen over zwembaden.

      Reageer
Antwoord aan:

hdpe zwembad

Afbeeldingen plaatsen

Drag & drop, tap, of click

Je informatie:




Annuleren