Wim Keldermans
Aangemaakte reacties
-
AuteurAntwoorden
-
24 juni 2025 om 19:22 #43826Opgelost Fons! Beetje geduld is een schone deugd! Denk eraan, we zijn niet allemaal experts dus af en toe een kort antwoord op een gestelde vraag zoals ‘heb een beetje geduld’ werkt meestal beter dan die hele rimram. Toch bedankt voor je tijd.
24 januari 2021 om 17:57 #9821Hier niet de bedoeling voor een groter zwembad. Ooit de vijver vervangen door een ingebouwd zwembad maar dat is een 10- jaren plan. Ga ik met dit intex zwembad met een intex zandfilterpomp van evt. 10m³ en intex zoutwatersysteem, een effectieve betere circulatie en filtering hebben? Nog geen nood aan topproducten voor de toekomst… Met die pomp van 4m³ zag je na een tijd dat op de bodem en de verste randen van het zwembad niet bereikt werden. Gaat dit nu wel het geval zijn? Pomp staat naast het zwembad met buizen van maar 1.5m
24 januari 2021 om 16:54 #9815Dank u voor je snelle reactie Sylvester.
Ik ben graag bezig met mn zwembad en daardoor haalde die 4m³/u het net niet maar als ik mijn debiet verdubbel.. 38mm buizen vanaf 10m³/u te klein?
<p style=”text-align: right;”>Mvg</p> -
AuteurAntwoorden